Skip to main content
Sayılar

Manşetteyiz Nisan Sayısı

By Nisan 2, 2023Yorum yok

Merhaba Sevgili Okuyucularımız

Beşinci sayımızla yeniden sizinle buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Her sayıda özel, her sayıda özgün ve renkli içeriklerle karşınızda olmaya özen gösteriyoruz. Bu ayki kapak konuğumuz hepinizin çok sevdiği bir isim, Adil Yıldırım. Biz onu ilişki koçu ve yazar olarak tanıyoruz ama o, bu vasıflardan çok daha fazlası. Topluma ayna tuttuğu çok başka bir bakış açısı var. Hepsini röportajda konuştuk. Mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Emlak sektörüne ve son dönemin gündem konusu kentsel dönüşüme yönelik gelişmeleri, Altın Türk Global CEO’su İsmail Altın bize anlattı. Konut ve kira fiyatları neden bu kadar yükseldi, yabancıların bunda rolü var mı, en çok hangi ülkeler Türkiye’de konuta yatırım yapıyor gibi pek çok sorunun cevabını bu röportajda bulabilirsiniz.

Hiperaktif Kredi CEO’su Alper Özata, dünyada ezberleri bozacak bir iş modelini anlattı. Geliştirdikleri sistemle faizsiz kredi almanın yolu açılabilecek. Ayrıca müthiş bir başarı hikayesinin kahramanı Özata. Yaptığımız üç saatlik röportajın tüm ayrıntılarını olabildiğince aktarmaya çalıştım, zira her sözü gençler için büyük bir servet değerinde.

Derginin girişinde deprem bölgesindeki depremzede esnaf kardeşlerimizin ilanlarına yer verdik. Süslü, şatafatlı dergi ilanlarından size hazırlamak isterdik ama bunu özellikle yapmamayı tercih ettik. Esnaflarımızın sosyal medya sayfalarındaki fotoğraflardan faydalandık ve olabildiğince sade ve çocuksu ruhla bunu size sunmaya çalıştık. Bu sayfaları es geçmeyin lütfen. Çadırda ve konteynerde yaşam mücadelesi veren bu kardeşlerimiz, ekmeğini de bu ürünlerini satarak çıkarmaya çalışıyor. Biz çok güçlü bir milletiz, çok güçlü bir ülkeyiz ve dünyanın en iyi kalpli toplumuyuz. Birlikte başaracağız, inanıyorum.

Ayrıca moda, sağlık, astroloji, magazin, mekan, güzellik, sosyal sorumluluk ve daha pek çok renkli konu ile Nisan sayımızda karşınızdayız.

Desteğiniz ve ilginiz için kendim ve ekibim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Herkese keyifli okumalar diliyorum.

Sevgi ile kalın…

Şükriye Özgül

Leave a Reply