Skip to main content
Sayılar

Manşetteyiz Mayıs 2024 Sayısı

By Mayıs 5, 2024Yorum yok

Merhaba Sevgili Okuyucularımız!

Baharın kendini tüm renkleri ile hissettirdiği, yaz hazırlıklarının tüm hızı ile başladığı yılın en güzel döneminde sizin için yine çok renkli, yine çok keyifli harika bir sayı hazırladık. Harika söyleşiler, en şık mekanlar, en güzel tatil rotaları, dünyaca ünlü markaların ilkbahar/yaz koleksiyonları, sağlık dosyaları, astroloji ve daha pek çok konuyu 18’inci sayımızda okuyabilirsiniz.

Mayıs ayı kapak konuğumuz çok sıra dışı bir isim. Yakışıklılığı dillere destan! Ünlü model ve sosyal medya fenomeni Lucifer Michaelson, tüm bilinmeyen yönlerini Manşetteyiz’e anlattı.

Kanal 7’de yayınlanan ”Gelin” dizisinde “Mukadder Develioğlu” karakteri ile fark yaratan Betigül Ceylan da Manşetteyiz Dergisi’ne çok özel bir röportaj verdi.

Astroloji ve kişisel gelişim yazarlarımız okuyucumuza ışık tutmaya devam ediyor. Mayıs ayı burçların astrolojik değerlendirmesi ile Dr. Astrolog Şenay Devi, tüm burçlar için harika tüyolar verirken, Sayı Analisti Filiz Beyhan sayıların ilişkiler ve çiftler üzerindeki anlamlarını irdelemeye devam ediyor.

Manşetteyiz’in en çok merak edilen sayfalarından AVM Style, ünlülerin sokak stillerine yine mercek tuttu. Hangi ünlü ne giymiş merak ediyorsanız, AVM Style sayfalarımıza göz atmayı unutmayın.

Anneler Günü’nde, anneniz için en güzel hediye seçeneklerini sizin için derledik. Annelik duygusu kadına bahşedilmiş en yüce ve ilahi armağandır. Sadece yavrusuna karşı değil, her kadın kainattaki tüm canlılara kucak açabilecek ilahi bir anaçlık duygusunu kalbinde barındırır. Dolayısı ile sadece çocuk doğurarak anne olmuş kadınların değil, kainattaki tüm canlılara sevgi ile kucak açmış tüm güzel kadınlarımız Anneler Günü kutlu olsun.

Işığın ve umudun kalplerinizde mutluluğa kılavuzluk ettiği bir Mayıs diliyorum hepinize.

Sevgi ile kalın…

Leave a Reply