Skip to main content

Merhaba Sevgili Okuyucularımız!

16’ıncı sayımızla huzurlarınızla olmanın mutluluğunu yaşıyoruz yeniden…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel sayımızda sizi birbirinden renkli röportajlar ve haberler karşılıyor. Bu vesile ile dünyaya renk ve ışık katan tüm kadınlarımızın gününü kutluyoruz.

Kapak konuğumuz Türkiye’de kişisel gelişim ve dönüşüm üzerine önemli eserlere imza atan Kuantum Drama Eğitmeni ve Yazar Anıl Şehirlioğlu. Başarılı yazar, işletme alanındaki kariyer basamaklarını istikrarlı bir şekilde çıkarken, yaşadığı farkındalıkla birlikte hayat rotasında yaptığı makas değişikliği ve bu değişimin gerek kendi hayatı, gerekse de öğrencileri ve okuyucuları üzerindeki etkilerini başarılı haberci Aysu Mola’ya anlattı.

Gelin dizisinin başrol oyuncuları Talya Çelebi ve Cenay Türksever, Manşetteyiz Okuyucuları için çok samimi bir röportaj verdi.

Astrolojinin Kraliçesi Dr. Astrolog Şenay Devi Mart ayında burçlara çok özel tüyolar verdi. Sayı Analisti Filiz Beyhan, sayıların ilişkilerin üzerindeki şifrelerini köşe yazısında aktarmaya devam ediyor.

Kadınlar Günü’ne özel hediye seçenekleri ile ayın EN’leri yine çok farklı ve dopdolu…

Ünlüler ne giydi, hangi kombinleri kullandı? Şıklık yarışı AVM Style’de…

En şık mekanlar, en romantik tatil rotaları ve daha fazlası sizi bekliyor.

Ayrıca sağlıktan magazine, açılış ve davetlerden ünlü markaların trendlerine kadar pek çok renkli konu ve konuk Mart sayımızda sizleri bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz.
Sevgi ile kalın…