Skip to main content


Merhaba Sevgili Okuyucularımız!
Haziran sayımızda sizin için yine çok renkli, yine çok keyifli harika bir sayı hazırladık.

Harika söyleşiler, en şık mekanlar, en güzel tatil rotaları, dünyaca ünlü markaların ilkbahar/yaz koleksiyonları, sağlık dosyaları, astroloji ve daha pek çok konuyu 19’uncu sayımızda okuyabilirsiniz.

Haziran ayı kapak konuğumuz hepinizin çok yakından tanıdığı ve çok sevdiği bir isim… Serkan Bayram… O bir siyasetçi ama siyaset üstü bir kişilik. Engelliler için yaptığı çalışmalarla dünya çapında ilgi görüyor. Yaşamı “Buğday Tanesi” filmine konu olan Serkan Bayram, izleyenleri hem ağlatıyor hem de milyonlara ilham oluyor. Manşetteyiz okuyucuları için çok samimi bir röportaj veren Bayram, yeni projelerini de anlattı.

Astroloji, kişisel gelişim ve sağlık sayfalarımız yine birbirinden faydalı bilgilerle dolu. Manşetteyiz’in en çok merak edilen sayfalarından AVM Style, ünlülerin sokak stillerine yine mercek tuttu. Hangi ünlü ne giymiş merak ediyorsanız, AVM Style sayfalarımıza göz atmayı unutmayın.

Babalar Günü’nde, babanız için en güzel hediye seçeneklerini sizin için derledik. Tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, ışığın ve umudun kalplerinizde mutluluğa kılavuzluk ettiği bir Haziran diliyorum hepinize.
Sevgi ile kalın