Skip to main content
Sayılar

Manşetteyiz Nisan 2024 Sayısı

By Nisan 2, 2024Yorum yok

Merhaba Sevgili Okuyucularımız!

Bahara yakışır renkli bir sayı ile huzurlarınızdayız…

Harika söyleşiler, en şık mekanlar, en güzel tatil rotaları, dünyaca ünlü markaların ilkbahar/yaz koleksiyonları, sağlık dosyaları, astroloji ve daha pek çok konuyu 17. Sayımızda okuyabilirsiniz. Nisan ayı kapak konuğumuz ünlü haberci ve televizyoncu Aysu Mola oldu. TV ve dijital haberciliğin inceliklerini anlatan Mola, başarı yolculuğunu ve habercilik tutkusunu samimiyetle anlattı.

Ünlü İlişki Koçu ve Yazar Adil Yıldırım, yeni Kitabı Metcezir ve çok merak edilen eski sevgili kavramı ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hataylı genç şarkıcı Umut Harbeli ile duygu yüklü çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Yazın iyice yaklaşması ile birlikte sizin için uzmanlarında çok etkili zayıflama ve yağ yakma tüyoları aldık. Yaza fit girmek için sağlık sayfalarımıza göz atmadan geçmeyin.

Manşetteyiz’in en çok merak edilen sayfalarından AVM Style, ünlülerin sokak stillerine yine mercek tuttu. Hangi ünlü ne giymiş merak ediyorsanız, AVM Style sayfalarımıza göz atmayı unutmayın. Ayrıca tecrübeli köşe yazarlarımızın birbirinden ilginç makaleleri sizi yeni sayımızda karşılıyor.

Işığın ve umudun kalplerinizde mutluluğa kılavuzluk ettiği bir bahar diliyorum hepinize.


Sevgi ile kalın…

Leave a Reply