Skip to main content

Merhaba Sevgili Okuyucularımız!

Yine heyecanla ve hevesle hazırladığımız onuncu sayımızda; özgün röportajlarımız, yaşama dair yaşayan hikayelerimiz, sıcak ve renkli haberlerimizle huzurlarınızdayız.

Kapak konuğumuz; sesi ve güzelliği ile göz dolduran Dicle Olcay oldu. Başarılı şarkıcı; yaşamına, kariyerine, hedeflerine ve projelerine dair çok samimi açıklamalarda bulundu…

Manşetteyiz’in trendleri belirlediği moda sayfaları ise yine görülmeye değer. Dünyaca ünlü markalar sonbahar kreasyonları ile görücüye çıktı. Manşetteyiz Moda’da sonbahar modasını ve en gözde kombinleri sizin için derledik.

Balat’ın simge ismi Kozmik Dede çok özel bir röportaj verdi. Kozmik olma hikayesini, geçmişe yaptığı yolculuğu ve hayat felsefesini anlatan Kozmik Dede, Şükriye Özgül’e verdiği röportajda ilginç de mesajlar verdi.

Astroloji sayfasında Dr. Astrolog Şenay Devi Eylül ayında tüm burçlara çok özel tüyolar verirken Sayı Analisti Filiz Beyhan da kader yolculuğunda 9’ları ele aldı ve yaşam yolculukları ile ilgili tüyolar verdi.

Sağlık sayfalarında ise uzmanlaın birbirinden ilginç konuları ve köşe yazılarını okuyabilirsiniz.

Ayrıca gurme mekanlar ve lezzetlerden tatil önerilerine, sosyal sorumluluk projelerine, magazinden açılış ve davetlere, ayın enlerinden en şık mekanlara kadar pek çok konu Eylül sayımızda sizleri bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz.

Sevgi ile kalın…

Leave a Reply