Skip to main content

Merhaba Sevgili Okuyucularımız! 

Yine heyecanla ve hevesle hazırladığımız dokuzuncu sayımızda; özgün röportajlarımız, yaşama dair yaşayan hikayelerimiz, sıcak ve renkli haberlerimizle huzurlarınızdayız. 

Kapak konuğumuz; Türkiye’nin gururu sporcularımızdan, Milli atletimiz ve Survivor’un göz bebeği sevgili Sema Aydemir oldu. Yaşamına, kariyerine, hedeflerine ve projelerine dair çok samimi açıklamalarda bulundu…  

Manşetteyiz’in trendleri belirlediği moda sayfaları ise yine görülmeye değer. Plaj modasından, sokak stillerine, gece şıklığından göz kamaştıran gelinlik modellerine kadar dünyaca ünlü markalardan seçmeler Manşetteyiz Moda’da…

Astrolojinin kraliçesi Şenay Devi Ağustos ayında tüm burçlara çok özel tüyolar verdi. 

Ayrıca sağlıktan sosyal sorumluluk projelerine, magazinden açılış ve davetlere, ayın enlerinden en şık mekanlara kadar pek çok konu Ağustos sayımızda sizleri bekliyor.

Manşetteyiz ailesi olarak yeni bir heyecanı daha sizinle paylaşmak istiyorum. www.mansetteyiz.com’dan sonra büyümekte olan göz bebeğimiz Manşetteyiz Dergisine bir de kardeş geldi. Manşetteyiz Masası Youtube kanalı ile ailemiz artık daha da büyüyor. Level Studio Co kurucusu Mert Baksi’nin yapımcılığını üstlendiği Manşetteyiz Masası çok özel röportajlar, haber dosyaları ve konukları ile Youtube’de yayın hayatına başladı. Bu başarı sizin bize desteğiniz ve güveninizle büyümeye devam ediyor. Yükselen çıtamızla en büyük pay samimiyetle yanımızda olan ve bize destek olan siz okuyucumuzda ve Manşetteyiz ailemize emek veren tüm ekibimiz ve yazarlarımızda. Hepinize teşekkürü bir borç bilirim. Öncelikli ve en büyük teşekkür sana canım Allah’ım! Hayatıma, yoluma kattıkların için ve yükümü hafifleten rüzgarı arkamdan her an estirdiğin için sana sonsuz kere teşekkürler. Sana layık olmak için canla, başla çalışıyorum ve çalışacağım.

Hepinizi çok seviyorum.

Keyifli okumalar dilerim.

Sevgi ile kalın…

Leave a Reply