Skip to main content

Merhaba Sevgili Okuyucularımız!

2024 yılına; barış, huzur, bereket, sevgi dileklerimizle adım attık hep beraber. Hepimiz için güzellikler getiren bir yıl olmasını temenni ediyorum.
Yeni yılın ilk sayısı, Manşetteyiz Dergisinin 14’üncü sayısında sizler için yine birbirinden renkli haber ve röportajlara yer verdik.

Ocak sayımızın kapak konuğu, Türkiye’nin önemli iş insanlarından sevgili Songül Alcı oldu. Gerek Türkiye’de gerekse de yurt dışında yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Alcı, oldukça sıra dışı bir röportaj verdi. Estetik sonrası erkek dünyasındaki değişim ve dönüşümleri anlatan Alcı’nın röportajında her satır başı gündem niteliğinde… Mutlaka okuyunuz efendim……

Pop müziğinin 90’lar kraliçesi sevgili Reyhan Karaca ile çok özel bir röportaj yaptık. Şarkılarının Z kuşağı tarafından da keyifle dinlendiğini ifade eden başarılı şarkıcı, ”Hala 90’lar rüyasının içindeyim” diyor. Bir diğer önemli röportajımız da ÜNSPED Spor ve Kültür Kulübü Yöneticisi sevgili Semra Demirer ile. Demirer çocuklarımızın hayatlarını nasıl dokunduklarını anlatırken, ailelere de çok önemli mesajlar verdi.

Astroloji sayfasında Dr. Astrolog Şenay Devi Ocak ayında tüm burçlara çok özel tüyolar verirken Sayı Analisti Filiz Beyhan da sayıların ve doğum tarihlerimizin ilişkilerimizin üzerindeki etkisini anlatmaya devam ediyor.

Sağlık sayfalarında ise uzmanların birbirinden ilginç konuları ve köşe yazılarını okuyabilirsiniz.

Ayrıca en şık mekanlardan magazine, açılış ve davetlerden ayın enlerine kadar pek çok renkli konu ve konuk Ocak sayımızda sizleri bekliyor.

Keyifli okumalar! Sevgi ile kalın…

Leave a Reply