Skip to main content

Merhaba Sevgili Okuyucularımız!

Yine heyecanla ve hevesle hazırladığımız on ikinci sayımızda; özgün röportajlarımız, yaşama dair yaşayan hikayelerimiz, sıcak ve renkli haberlerimizle huzurlarınızdayız.
Coşku ile kutladığımız Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e, silah arkadaşlarına ve kanının son damlasına kadar vatanımız için mücadele eden aziz şehitlerimize minneti bir borç biliriz.

Kapak konuğumuz, yıllardır yaptığı şarkılarla milyonların gönlüne taht kuran ünlü sanatçı Doğuş oldu. Başarılı sanatçı; yaşamına, kariyerine, hedeflerine ve projelerine dair çok samimi açıklamalarda bulundu…

Manşetteyiz’in trendleri belirlediği moda sayfaları ise yine görülmeye değer. Dünyaca ünlü markalar sonbahar- kış kreasyonlarının yan ısıra ünlü modacılar defileler ile göz doldurdu.

Astroloji sayfasında Dr. Astrolog Şenay Devi Kasım ayında tüm burçlara çok özel tüyolar verirken Sayı Analisti Filiz Beyhan da kader yolculuğunda sayıların sırlarını vermeye devam ediyor.

Sağlık sayfalarında ise uzmanların birbirinden ilginç konuları ve köşe yazılarını okuyabilirsiniz.
Ayrıca gurme mekanlar ve lezzetlerden, sosyal sorumluluk projelerine, magazinden açılış ve davetlere, ayın enlerinden en şık mekanlara kadar pek çok konu Kasım sayımızda sizleri bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz.

Sevgi ile kalın…

Leave a Reply