Skip to main content

Merhaba Sevgili Okuyucularımız!

Sizin desteğiniz ve takdirinizle 1. Yılımızı tamamladık.Manşetteyiz Dergisinin 13. Sayısında yine heyecanla ve hevesle sizin için en iyileri ve en yenileri bir araya getirdik
Kapak konuğumuz; Türkiye’de ve dünyada çok başarılı projelere imza atan Yapımcı ve Yönetmen sevgili Ramiz Özbay. Elvis Presley’in evinde ilk klip çeken yönetmen ünvanına sahip olan Özbay, King Elvis projesini ve çekim esnasında yaşadıklarını ilk defa Manşetteyiz dergisi okuyucuları için paylaştı. .

Manşetteyiz Dergisinin trendleri belirlediği moda sayfaları ise yine görülmeye değer. Kış modasından, sokak stillerine, gece şıklığından göz kamaştıran gelinlik modellerine kadar dünyaca ünlü markalardan seçmeler Manşetteyiz Moda’da…

Astrolojinin kraliçesi Dr. Şenay Devi 2024 yılı astrolojik değerlendirmesini yaptı ve burçlara şahane tüyolar verdi.

Ayrıca sağlıktan cinselliğe, magazinden açılış ve davetlere, ayın enlerinden en şık mekanlara kadar pek çok konu Aralık sayımızda sizleri bekliyor.

2023 yılının son sayısı ile siz değerli okuyucularımıza keyifli bir renk şöleni sunarken 2024 yılında yine yaşamın içinden yaşayan haberlerle sizin için üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz.

Hepinize aşk, bereket, şans, başarı, huzur, mutluluk, kahkaha ve barış dolu harika bir yıl diliyoruz.

Keyifli okumalar!

Leave a Reply